درب کشویی اتوماتیک با نمایشگر شفاف OLED

نمایشگر OLED شفاف ال جی

کمپانی ال جی (LG)، در جدیدترین اقدام خود سری جدید نمایشگرهای OLED شفاف را رونمایی کرده که توانست نظر بسیاری از صاحب نظران فعال در زمینه بازاریابی را به خود جلب کند. شفافیت این درب به این معنی است که اشیاء پشت نمایشگر به راحتی دیده می شوند و در عین حال اطلاعات دقیق و مفیدی به نمایش گذاشته می شود. از آنجا که صفحه های شفاف OLED به نور پس زمینه احتیاج ندارند، وضوح بیشتری را نسبت به سایر نمایشگرها ارائه می دهند. استفاده از نمایشگرهای شفاف پیشین در ابعاد بزرگ تا حدی ثابت کرد، که این OLED ها می توانند به عنوان یک رسانه تبلیغاتی نقش مؤثری داشته باشند. البته قبلاً ال جی از این فناوری در سایر زمینه ها مثل کابین هواپیما یا پنجره های مترو به عنوان رویکرد های تبلیغاتی استفاده کرده است. نکته جالب توجه در مورد فناوری OLED شفاف ال جی، این است که به راحتی می توان از آن، برای انواع درب ها و یا بنر های تبلیغاتی در ورودی ها استفاده نمود. در این مطلب از زومیلو شما را با جدیدترین نسخه درب کشویی اتوماتیک با نمایشگر شفاف OLED که اخیراً توسط واحد فناوری ال جی معرفی شده است آشنا می کنیم.   

درب های اتوماتیک کشویی با استفاده از نمایشگر شفاف OLED ال جی 

درب های اتوماتیک کشوی شفاف

ال جی الکترونیکس اعلام کرد که با شرکت ASSA ABLOY سعی در توسعه نسخه جدیدی از درب های اتوماتیک کشویی که دارای پنل های شفاف OLED هستند برای ایجاد یک فضای دیجیتالی جدید و مهیج، همکاری می کنند تا در محیط های کاری یا تجاری مورد استفاده قرار گیرد. این محصول جدید با طراحی مستحکم از شیشه های چند لایه، در صورت ترکیب با درب های کشویی اتوماتیک، دوام عالی و ایمنی بیشتری را در عین کارایی بالا ارائه می دهند. 

به زودی مراجعه کنندگان در مراکز خرید، سالن های فرودگاه ها و ساختمان های اداری با آگهی های تبلیغاتی خوش رنگ و لعاب در oled های شفاف ال جی مواجه می شوند؛ انتظار می رود این شیوه از تبلیغات به سرعت در سطح مراکز تجاری جهان مورد استفاده قرار بگیرد. اگر کمی بیشتر روی این موضوع زوم کنیم باید گفت در حالت عادی این درهای کشویی، آگهی های تبلیغاتی را به نمایش می گذارند و در صورت نزدیک شدن فرد به درب آگهی قطع شده و راه برای فرد باز می شود. این امر مشتریان را در مواجه مستقیم با محتوای نمایشی قرار می دهد که علاوه بر دسترسی راحت می تواند فرصت های جدیدی را برای استقبال از مشتریان، برقراری ارتباط با کارمندان و ارائه ی تبلیغات و بازاریابی محتوای بدون سرو صدا را در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد.

بخوانید»  تلویزیون رول شدنی ال جی با قیمت 2.5 میلیاردی بدون رقیب می تازد

البته این موضوع هم می تواند جریان جدیدی از درآمدهای تبلیغاتی را برای فرودگاه ها و دیگر مراکز خرید به ارمغان بیاورد. شفافیت این درهای کشویی باعث می شود نمای پشت نمایشگر به راحتی دیده شود و با محیط اطراف خود به خوبی هماهنگی داشته باشند و در عین حال اطلاعات مؤثری را ارائه دهند. در ادامه می توانید تصویری از OLED های شفاف را مشاهده کنید که در سال 2020 اولین نمونه از آن توسط شیائومی برای فروش در بازار ارائه شد.

تلویزیون OLED شفاف ال جی

شرکت Assa Abloy

Assa Abloy یک شرکت سوئدی است که در زمینه تولید انواع درب های اتوماتیک، قفل های دیجیتال و قفل مکانیکی دربها فعالیت دارد و جزو پیشرو ترین کمپانی های فعال در این زمینه می باشد. پیش از این درهای اتوماتیک این شرکت در سراسر جهان از جمله فرودگاه های لندن، اسپانیا و کره ی جنوبی نیز استفاده می شد.

نوآوری هسته اصلی هر کاری است که انجام می دهیم؛ من واقعاً افتخار می کنم که ما همراه با ال جی، می توانیم درب کشویی اتوماتیک شفاف OLED را به مشتریان خود ارائه دهیم.

Christopher Norbye معاون اجرایی Assa Abloy

 

دیگران خوانده اند:
ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.